Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Kim jesteśmy i co robimy

Zakład kamieniarski Orkus prężnie działa na rynku od 2001 roku. W ciągu tych lat rozwinęliśmy infrastrukturę niezbędną do realizacji najbardziej wymaganych zleceń na produkty z kamienia. Specjalizujemy się w produkcji blatów, schodów oraz parapetów z kamienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Blaty

Przede wszystkim blat z kamienia to świetny sposób na nadanie elegancji pomieszczeniu. Szczególnie sprawdza się przy wykończaniu kuchni i łazienki. Blaty z kamienia są uniwersalnym rozwiązaniem, świetnie wkomponowują się w niemal każdy styl.

Schody

Przy wyborze odpowiednich schodów warto rozważyć opcję schodów z kamienia. Na ten moment nie istnieje bardziej trwały
i odporny na czynniki zewnętrze surowiec.
I nie powinien odstraszać nas koszt ich wykonania. Pamiętajmy, że to jednorazowa, wieloletnia inwestycja, której na pewno nie będziemy żałować.

Parapety

Parapety z kamienia to świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie elegancje we wnętrzach. Możesz wybrać dowolny kolor oraz kształt, który będzie odpowiadał twojemu pomieszczeniu. Dodatkowy plus to trwałość na długie lata, a także łatwość
w utrzymaniu czystość.

granit
Orkus

Zakład Kamieniarski

Kamień naturalny znalazł szerokie zastosowanie głównie w wykończeniu wnętrz. Dzięki swoim cechom jest łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się zarówno do sklepów, banków, lokali użyteczności publicznej, mieszkań czy apartamentów. Oferujemy schody, parapety, blaty kuchenne, łazienkowe
i inne. Proponujemy naszym klientom wyroby z kamienia naturalnego, nadające styl i efekt, którego się nie zapomina.

Ponad czasowy styl.